Mokotów na widelcu, czyli rodzinne warsztaty kulinarne

Galeria Mokotów i Fundacja „Szkoła na widelcu” zapraszają na cykl rodzinnych warsztatów kulinarnych.

„Mokotów na Widelcu” to innowacyjny i długofalowy projekt, mający na celu wzmocnienie prozdrowotnych postaw u dzieci i ich rodziców. Podczas spotkań uczestnicy poszerzać będą swoją wiedzę dotyczącą zdrowej żywności, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Edukatorzy Fundacji Szkoła na widelcu pokażą, że gotowanie może być łatwe i przyjemne. Udowodnią również, że zdrowe jedzenie może być smaczne. Każde spotkanie będzie skupiać się wokół jednego tematu przewodniego. Łącznie zaplanowanych jest 76 spotkań do końca października 2019 roku, które odbędą się w 19 wybranych sobót.

Każda tura spotkań będzie trwać ok. 1 godziny – uczestnicy będą wówczas zapoznawać się z teorią, związaną z tematem danego warsztatu, a później przygotowywać wybrane dania – wszystko w specjalnie przygotowanej kuchni i strefie warsztatowej na drugim piętrze Galerii Mokotów, w strefie Grand Kitchen. Po wspólnym gotowaniu, uczestnicy zasiądą razem do posiłku – jako że idea gotowania to nie tylko przygotowywanie, ale również jedzenie i rozmowy przy wspólnym stole.

Rejestracja na warsztaty odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy wypełnić w Punkcie Rejestracji w strefie Grand Kitchen na drugim piętrze Galerii Mokotów w dniu warsztatów. Rezerwacji miejsca można dokonać TUTAJ od poniedziałku do czwartku w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub w Punkcie Rejestracji w dniu warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin warsztatów „Mokotów na widelcu”.

Aby zarejestrować się na warsztaty należy posiadać Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów.
Kartę można założyć w aplikacji mobilnej „Galeria Mokotów”, na stronie internetowej Galerii Mokotów lub osobiście, w Punkcie Informacyjnym zlokalizowanym na parterze Galerii Mokotów.

 

 

Wstecz